Close
(0) Prekė (- ės)
Prekių krepšelyje nėra
Prekių katalogas
  Filters
  Nustatymai
  Paieška

  Kazanai

  Greitas ir patikimas prekių pristatymas visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

  Rūšiuoti pagal

  Ketaus kazanas 12 L su aliuminiu dangčiu Namangan

  0765105494771
  86,69 €

  Paskirtis: Maisto ruošimas.
  Aprašymas: Uzbekiškas poliruotas kazanas KP 12 L. Dangtis iš aliuminio. Kazano sienelės iš vidaus šlifuotos. Tinka naudoti orkaitėje ar ant laužo. Tik tikrame ketaus kazane troškinamas maistas nepridega, nepraranda savo sultingumo, išlieka minkštas ir gardus. Azijietiška kazano forma tolygiai paskirsto šilumą palei sienas ir prisotina patiekalą skoniu ir aromatu. Pagamintas iš tikro ketaus kazanas neišskiria kenksmingų garų ir yra saugūs jūsų ir jūsų šeimos sveikatai!

  Ketaus kazanas 16 L su aliuminiu dangčiu Namangan

  0765105494788
  92,29 €

  Paskirtis: Maisto ruošimas.
  Aprašymas: Uzbekiškas poliruotas kazanas KP 16 L. Dangtis iš aliuminio. Kazano sienelės iš vidaus šlifuotos. Tinka naudoti orkaitėje ar ant laužo. Tik tikrame ketaus kazane troškinamas maistas nepridega, nepraranda savo sultingumo, išlieka minkštas ir gardus. Azijietiška kazano forma tolygiai paskirsto šilumą palei sienas ir prisotina patiekalą skoniu ir aromatu. Pagamintas iš tikro ketaus kazanas neišskiria kenksmingų garų ir yra saugūs jūsų ir jūsų šeimos sveikatai!

  Ketaus kazanas 8 L su aliuminiu dangčiu Namangan

  0765105494740
  74,79 €

  Paskirtis: Maisto ruošimas.
  Aprašymas: Uzbekiškas poliruotas kazanas KP 8 L. Dangtis iš aliuminio. Kazano sienelės iš vidaus šlifuotos. Tinka naudoti orkaitėje ar ant laužo. Tik tikrame ketaus kazane troškinamas maistas nepridega, nepraranda savo sultingumo, išlieka minkštas ir gardus. Azijietiška kazano forma tolygiai paskirsto šilumą palei sienas ir prisotina patiekalą skoniu ir aromatu. Pagamintas iš tikro ketaus kazanas neišskiria kenksmingų garų ir yra saugūs jūsų ir jūsų šeimos sveikatai!

  Kiaurasamtis kazanui medine rankena 44cm

  0765105494696
  17,09 € 17,99 €

  Paskirtis: Maisto ruošimas.
  Pagrindinės charakteristikos: Ilgis: 46,5 cm (bendras ilgis);
  Skirtas 6-16 litrų talpos kazanams;
  Medžiaga: Nerūdijantis plienas;
  Rankena: Natūralus medis (lakuota);
  Darbinės dalies skersmuo: 13 cm;
  Aprašymas: Kiaurasamtis uzbekiškam kazanui (šumovka) su medine rankena. Uzbekiškas kiaurasamtis kazanui pagamintas iš storo nerūdijančio plieno, kurio dėka, maišant maistą, jis nesilenkia. Papuoštas tradiciniais rytietiškais raštais. Rankena pakankamai ilga, kad neapdegtumėte.

  Samtis kazanui medine rankena 44cm

  0765105494726
  17,09 € 17,99 €

  Paskirtis: Maisto ruošimas.
  Aprašymas: Uzbekiškas samtis kazanui 48 cm su medine rankena. Originalaus dizaino, papuoštas tradiciniais rytietiškais raštais, taisyklingos formos samtis, tai ne tik puikus įrankis, bet ir stilingas Jūsų virtuvės papuošimas. Uzbekiškas samtis kazanui pagamintas iš storo nerūdijančio plieno, kurio dėka, maišant maistą, samtis nesilenkia. Medinė rankena yra itin lengva, patogi, neslysta rankoje ir pakankamai ilga, kad neapdegtumėte.

  Ketaus kazanas WOK 8 L su ketaus dangčiu-keptuve IŠPARDUOTA

  4823082507382
  83,99 €

  Paskirtis: Maisto ruošimas.
  Aprašymas: Ketaus KAZANAS WOK 8 l su ketaus dangčiu-keptuvė T405CP. Ketaus keptuvės ir puodai yra ilgaamžiai, patvarūs, o jų paviršius išlaiko vienodą temperatūrą. Be to, tinkamai naudojamas ketaus indas gali tarnauti amžinai, todėl juos galima perduoti iš kartos į kartą. Investuoti į ketaus indus – protingas pasirinkimas. Keptuvės ir puodai iš yra skirti visų tipų viryklėms, įskaitant keramines ir indukcines. Ketaus puodai ir keptuvės išlaiko nepakitusią formą ir turi nepriekaištingą paviršių.

  Kazanai

  Rūšiuoti prekes pagal:

  Išvalyti visus
  Nuo: 17,00 € Iki: 93,00 €
  17 93