Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Kaip pirkti elektrononėje parduotuvėje

Bendrosios nuostatos 

1.1. Šios prekių pirkimo - pardavimo jsm.lt elektroninėje parduotuvėje taisyklės (toliau - Taisyklės) nustato asmens, jsm.lt elektroninėje parduotuvėje įsigyjančio prekę (toliau - Pirkėjas), ir UAB „Jupojos statybinės medžiagos" (toliau - Pardavėjas) teises, tarpusavio pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant jsm.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomą prekę (toliau - Prekė). Šiose Taisyklėse termino „Prekė" naudojimas vienaskaita reiškia ir daugiskaitą.

1.2. Pirkėjui nėra suteikiama galimybė užsakyti Prekės elektroninėje parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Taisyklėmis. Visais atvejais yra laikoma, kad Pirkėjas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu prieš užsakydamas Prekę Pirkėjas savo pritarimą patvirtina uždėdamas varnelę ties „su taisyklėmis susipažinau ir sutinku".

2. Prekės užsakymas ir pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkėjas, norėdamas pirmą kartą užsakyti Prekę, privalo užsiregistruoti elektroninės parduotuvės nauju vartotoju, vėliau pakanka prisijungti įvedus elektroninio pašto adresą ir slaptažodį.

2.2. Prekės užsakymas atliekamas Pirkėjui išsirinkus reikiamą prekę, iš kurios suformuojamas prekių krepšelis, sutikus su šiomis Taisyklėmis, nurodžius pristatymo vietą (būdą) ir atlikus mokėjimą šių Taisyklių 8 punkte nurodyta tvarka.

2.3. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai Pardavėjas gauna patvirtinimą už užsakytą Prekę ir transportavimo paslaugą (jei Pirkėjas ją pasirinko). Kartu tokiu atveju laikoma, kad tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra sudaryta pirkimo - pardavimo sutartis, kuri galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Jei Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

2.4. Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta pirkimo - pardavimo sutartis yra saugoma jsm.lt duomenų bazėje.

3. Pirkėjo teisės

3.1. Pirkėjas turi teisę užsakyti ir pirkti Prekę jsm.lt elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.

3.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo - pardavimo sutarties (nutraukti sutartį) apie tai pranešdamas Pardavėjui raštu nurodytu elektroninio pašto adresu (nurodant pageidaujamą grąžinti Prekę ir jos užsakymo numerį) per 14 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos. Šia teise Pirkėjas turi teisę pasinaudoti, jeigu įsigyta Prekė nebuvo naudota, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė. 

3.3. Pirkėjas turi kitas šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

4. Pirkėjo pareigos

4.1. Pirkėjas privalo sumokėti užsakytos Prekės kainą bei jos pristatymo kainą ir kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti sudarant sutartį) ir priimti užsakytą Prekę šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

4.2. Pasikeitus Pirkėjo registracijos formoje pateiktiems duomenims, Pirkėjas privalo nedelsiant juos atnaujinti.

4.3. Pirkėjas privalo laikytis kitų šiose Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

5. Pardavėjo teisės

5.1. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti ar papildyti šias Taisykles. Pakeitimai ir papildymai įsigalioja nuo pakeistų Taisyklių paskelbimo elektroninės parduotuvės tinklalapyje momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

5.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti stabiliam elektroninės parduotuvės darbui bei saugumui arba pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti ar nutraukti Pirkėjui galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

5.3. Pardavėjas turi teisę be atskiro įspėjimo laikinai sustabdyti arba neterminuotai nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

5.4. Pardavėjas turi kitas šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

6. Pardavėjo pareigos

6.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, kad Pirkėjui būtų sudarytos tinkamos sąlygos naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas negarantuoja, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai, be trukdžių ar kad duomenys bus perduodami be klaidų. Pardavėjas neatsako už Pirkėjo nuostolius, susijusius su duomenų perdavimo klaidomis ir (ar) kitais elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais.

6.2. Pardavėjas įsipareigoja organizuoti Pirkėjo užsakytos Prekės pristatymą šių Taisyklių 9 punkte nurodytomis sąlygomis.

6.3. Pardavėjas, dėl svarbių priežasčių negalėdamas pateikti Pirkėjui užsakytos Prekės, įsipareigoja nedelsiant informuoti Pirkėją (raštu ar telefonu) ir pasiūlyti analogišką prekę arba vėlesnį Prekės pristatymo terminą. Nesusitarus dėl vėlesnio Prekės pristatymo termino arba Pirkėjui atsisakius priimti Prekės analogą, Pardavėjas įsipareigoja per 5 (penkias) darbo dienas grąžinti Pirkėjui už nepateiktą Prekę sumokėtus pinigus. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekės nepateikimą.

6.4. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose Taisyklėse bei Lietuvos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

7. Prekės kaina ir apmokėjimo tvarka

7.1. Prekės kaina elektroninėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodoma Lietuvos Respublikos oficialia valiuta su PVM be pristatymo išlaidų. Prekės pristatymo kaina priklauso nuo užsakytos Prekės svorio, tūrio ar kitų parametrų ir yra nurodoma užsakymo lange galutinai suformavus užsakymą.

7.2. Pirkėjas, elektroniniu būdu patvirtinęs užsakymo formą, įsipareigoja už Prekę ir jos transportavimą (jei pasirinko tokią paslaugą) mokėti kainą, kuri yra nurodyta užsakyme.

7.3. Pirkėjas pasirinkęs apmokėjimą Bankiniu pavedimu už užsakytą Prekę sumoka per 48 val. nuo užsakymo pateikimo naudodamasis savo banku internete, į kurį pateikiama nuoroda iš elektroninės parduotuvės arba atlikdamas išankstinį mokėjimą iš bet kurio banko į PVM sąskaitoje-faktūroje nurodytą Pardavėjo sąskaitą (atliekant mokėjimą būtina nurodyti užsakymo identifikacijos numerį, vardą ir pavardę). Negavus apmokėjimo už Prekę per 48 val. nuo užsakymo pateikimo, Pardavėjas turi teisę Pirkėjo pateiktą užsakymą pašalinti iš sistemos.

7.4 Pirkėjui pasirinkus apmokėjimą Grynais pinigais pridedamas 1,10 Eur su pvm grynųjų pinigų surinkimo mokestis, kuris yra rodomas prekių krepšelyje pirkimo metu.

Grynais pinigais galima apmokėti sumą iki 1000 Eur su pvm.

7.5 Pirkėjęs pasirinkęs mokėjimą Išsimokėtinai turi pasirinkti priimtiną lizingo bendrovę ir užpildžius elektroninę paraišką www.jsm.lt  sistemoje vartojimo kreditui gauti.

Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Pirkėjo nuosavybe.

8. Prekių pristatymas 

8.1 Pirkėjęs užsakyme gali pasirinkti:

8.1.1 Pristatymą į namus

8.1.2 Pristatymą į DPD Pickup punktą

Sąlygos: 

Užsakytų prekių maksimalūs išmatavimai ir svoriai ( kitu atveju prekės nepristatomos į Pickup taškus )

Maksimalus siuntos svoris - 20 kg. Maksimalūs siuntos matmenys:

  • Ilgis - 61 cm;
  • Plotis - 44 cm;
  • Aukštis - 37 cm
Pakuotės apimtis skaičiuojama - (aukštis + plotis) x 2 + ilgis cm

Norint gauti prekę į Pickup punktą, reikalingas išankstinis apmokėjimas

Dėl pristatymo : Kai Jūsų siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Prekes iš Pickup siuntų taško galite atsiimti per 7 kalendorines dienas nurodytu darbo laiku. Pristatymas per 1-3 d.d. Svarbu: atsiimdami siuntą Pickup siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

 8.1.4 Atsiėmimą iš Prekybos centro ( Šiauliuose, Kuršėnuose, Joniškyje, Pakruojyje, Akmenėje. )

9. Atsakomybė

9.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje jo pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius dėl registracijos formoje pateiktų klaidingų ar netikslių duomenų.

9.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia elektronine parduotuve.

9.3. Už naudojantis elektronine parduotuve sudarytos pirkimo - pardavimo sutarties pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

9.4. Prekės pristatymo metu nepagrįstai atsisakius priimti Prekę ar jos dalį, Pirkėjas apmoka Prekės (ar jos dalies) grąžinimo (gabenimo) Pardavėjui paslaugą, kurios kaina lygi Prekės pristatymo Pirkėjui kainai. 

9.5. Atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (vartotojo kodu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t.y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė nagrinėjant ginčus ir nesutarimus tarp Pirkėjo ir Pardavėjo teisme). Pirkėjas privalo užtikrinti savo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų saugumą, neatskleisti jų ir užtikrinti, kad duomenys būtų žinomi tik jam pačiam ir jais naudotųsi tik jis pats, neperduoti ir kitais būdais nesudaryti galimybės kitiems asmenims su tais duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenys galėjo būti sužinoti kito asmens, Pirkėjas privalo nedelsiant apie tai pranešti Pardavėjui, taip pat nedelsiant informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.

9.6. Pardavėjas neatsako už:

9.6.1. kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.

9.6.2. tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.

9.6.3. bankų, korespondentų ir kitų trečiųjų šakių veiksmus ar neveikimą, įskaitant nekokybišką ryšio funkcionavimą, jeigu dėl to yra neįvykdomos ar netinkamai įvykdomos Pirkėjo sąskaitos operacijos.

9.6.4. nusikalstamus ar kitokio pobūdžio neteisėtus trečiųjų asmenų veiksmus, dėl kurių Pirkėjui, jo įgaliotam asmeniui ar kitiems asmenims padaroma žala.

9.7. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai dėl jos kaltės patirtus tiesioginius nuostolius.

Informuojame, kad - prekės atspalvis / forma / komplektacija gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos produkto savybės. El. parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų prekybos centruose. Akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo aptarnavimo centruose ar parduotuvėse taikomų akcijų. Prekių likutis sandėlyje ir el. parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir/arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį. 

10. Asmens duomenų tvarkymas

10.1. Pirkėjas (ir jo atstovai, jei Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus), patvirtindamas šias Taisykles:

10.1.1. Sutinka pateikti Pardavėjui registracijos formoje nurodytus savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad Pirkėjo ir (ar) jo atstovų pateiktus asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų internetinės prekybos ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

10.1.2. Sutinka, kad Pirkėjo ir (ar) jo atstovų pateikti Pirkėjo ir (ar) jo atstovų asmens duomenys būtų teikiami Pardavėjo pasirinktiems tretiesiems asmenims, kad šie juos tvarkytų sekančiame punkte nurodytais internetinės prekybos tikslais.

10.1.3. Sutinka atsiimant Prekę prekių atsiėmimo vietoje pateikti Pardavėjui ar trečiajam asmeniui, Pardavėjo nurodymu pristačiusiam Prekę, vieną iš asmenį identifikuojančių dokumentų (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), siekiant tinkamai identifikuoti Pirkėją ir (ar) jo atstovus internetinės prekybos tikslu.

10.1.4. Sutinka, kad Prekės atsiėmimo metu prekių atsiėmimo vietoje Pardavėjas ar trečiasis asmuo, Pardavėjo nurodymu pristatęs Prekę, nusirašytų Pirkėjo ar jo atstovo pateikto asmenį identifikuojančio dokumento duomenis ir šiuos duomenis tvarkytų (įskaitant, bet neapsiribojant duomenų perdavimą Pardavėjui) internetinės prekybos tikslu.

10.2. Patvirtindamas šias Taisykles, Pirkėjas patvirtina, kad jis (jei Pirkėjas yra fizinis asmuo) ir jo atstovai yra informuoti apie savo teisę susipažinti su Pardavėjo tvarkomais savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų, nesutikti, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys bet kuriuo iš tikslų.

10.3. Patvirtindamas šias Taisykles, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai žino turintys teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau supranta, kad asmens duomenys yra būtini ir reikalingi siekiant vienareikšmiai identifikuoti Pirkėją ir (ar) jo atstovus internetinės prekybos tikslais ir nepateikus asmens duomenų ir (ar) nesutikus, kad jie būtų tvarkomi internetinės prekybos tikslu, negalės sudaryti ir (ar) vykdyti pirkimo - pardavimo sutarties.

11. Informacijos siuntimas 

11.1. Pardavėjas visus pranešimus Pirkėjui siunčia registracijos formoje Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

11.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia jsm.lt elektroninės parduotuvės administratoriui elektroniniu paštu eparduotuve@jsm.lt.

12. Baigiamosios nuostatos 

12.1. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad visa informacija, pateikiama Pardavėjo elektroninės parduotuvės tinklalapyje jsm.lt (įskaitant, bet neapsiribojant, šias Taisykles, informaciją apie Pardavėją, jo siūlomas prekes ir paslaugas, Pardavėjo teikiamas prekės priežiūros paslaugas ir garantijas, jei tokios yra suteikiamos) laikoma pateikta Pirkėjui raštu.

12.2. Šios Taisyklės neriboja Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų Pirkėjo teisių.

12.3. Visi ginčai ir nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.