Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

JTSAPIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

 PC Jupoja 

 Mūsų PC parduotuvėse vykdomos paslaugos 

 

Nemokamos konsultacijos
Statybinių medžiagų prekybos centro JUPOJA parduotuvėse jūs ne tik galite įsigyti jūsų poreikius tenkinančių statybinių medžiagų, bet ir gauti nemokamų konsultacijų jums aktualiais klausimais. Atsižvelgdami į nuolatines naujoves statybų rinkoje, savo darbuotojus nuolat siunčiame į gamintojų ir tiekėjų rengiamus seminarus, tokiu būdu užtikrindami, kad JUPOJOS pardavėjai pateiktų pirkėjams naujausią informaciją juos dominančiais klausimais.

Mes ne tik suteiksime informacijos apie naujausias statybinių medžiagų tendencijas, bet ir padėsime rasti sprendimą problemoms, su kuriomis susiduriate. Įsiveisė pelėsis? Nežinote, kaip išlyginti grindis? Jūsų vaikas alergiškas įvairioms cheminėms medžiagoms, o jo kambariui verkiant reikia remonto? Į šituos ir daugelį kitų jums aktualių klausimų jūs tikrai gausite atsakymą mūsų prekybos centro parduotuvėse.

Prekių užsakymas iš katalogo
Užsakome Jūsų pasirinktas prekes iš katalogo.

Prekyba išsimokėtinai
Jei buto remontą ar namo statybą atidėliojate dėl lėšų trūkumo, siūlome pasinaudoti prekybos išsimokėtinai paslauga, nes išsimokėtinai galite įsigyti visas JUPOJOS parduotuvėse esančias prekes, kurios kartu kainuoja ne mažiau kaip 43,44 EUR ir ne daugiau kaip 2896,20 EUR.
Įnešant pradinį įnašą, sumos išsimokėtinam įsigijimui gali būti ir didesnės.

Sudarę sutartį su lizingo bendrove, prekes galite atsiimti nedelsdami ir jums nereikės laukti, kol sukaupsite reikiamą pinigų sumą savo svajonių namams. Išsimokėjimo sąlygas ir išsamesnę jus dominančią informaciją gausite prekybos vietose. Nepamirškite su savimi turėti galiojantį jūsų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Medžiagų poreikio skaičiavimas

Padėsime suskaičiuoti reikalingus medžiagų kiekius pasirinktam darbui atlikti.

Stogo matavimas

Prieš užsakant stogo dangą reikalingi tikslūs jūsų statomo ar renovuojamo namo brėžiniai.

Jei patys nesate užtikrinti, kad viską tiksliai išmatavote, kreipkitės į mūsų specialistus. Jie padės jums išmatuoti reikalingus matmenis ir paruoš jums medžiagų sąmatą.