Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Mokėjimas Grynais bei kiti atsiskaitymo būdai

 

Grynaisiais pinigais:

galite sumokėti kurjeriui, kai jis nurodytu adresu pristato Jums Jūsų užsakytą pirkinį;
galite sumokėti atsiimdami prekę pasirinktoje fizinėje parduotuvėje, parduotuvių sąrašą rasite čia.

Jei mokate grynaisiais pinigais kurjeriui:

turėkite tikslią, Jums atsiųstoje sąskaitoje nurodytą, sumą;
pridedamas 0,90 Eur grynųjų pinigų surinkimo mokestis, kuris yra rodomas prekių krepšelyje, Jums pasirinkus galimybę atsiskaityti grynaisiais.
Kurjeriui grynaisiais pinigais galite sumokėti, jei visa mokėtina suma neviršija 1000 Eur. Debeto ir kredito kortelėmis galite atsiskaityti ir atvykus kurjeriui
 

Elektronine bankininkyste:

„Swedbank“, SEB, DNB, „Nordea“, „Danske Bank“, „Citadele“, „Medicinos bankas“, „Lietuvos kredito unija“, „Šiaulių bankas“ bei PaySera.
Kai prisijungsite prie vieno iš pasirinktų bankų, galėsite patvirtinti Jums automatiškai suformuotą mokėjimo už prekes ruošinį.

Mokilizingu:

išsirinkite prekę ar paslaugą ir užpildykite reikalingus duomenis, pasirinkite apmokėjimo būdą „Mokilizingu“ ir būsite tiesiogiai nukreipti į „Mokilizingo“ apsipirkimo internetu savitarną;
patvirtinkite savo duomenis, įvesdami asmens kodą ir pasirašykite asmens duomenų tvarkymo sutikimą, pervesdami 0,01 Eur iš savo banko sąskaitos (visa tai Jums pasiūlys savitarnos sistema);
užpildykite papildomus duomenis, reikalingus Jūsų mokumui įvertinti;
jei Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo planų variantai, iš kurių galėsite pasirinkti jums palankiausią;
pasirinkę planą, pasirašykite sutartį, dar kartą pervesdami 0,01 Eur iš savo banko sąskaitos;
jei viską atlikote teisingai – sveikiname, Jūs sudarėte sutartį ir netrukus būsite nukreipti atgal į elektroninę parduotuvę, kur Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti.

Bankiniu pavedimu:

galite apmokėti iš bet kokio Lietuvos arba užsienio banko (įnešant grynus pinigus arba darant pervedimą iš sąskaitos); 
mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį;
išankstinę sąskaitą faktūrą su užsakymo numeriu ir kita informacija rasite prie Užsakymo informacijos (Vartotojo zonoje, „Užsakymai“ skiltyje).