Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Armavimo, klijavimo mišinys Weber.therm 410 25 kg.

Gaminio savybės
 • Prekės barkodas: 4779024420649
 • Prekinis ženklas: Weber
 • Kilmės šalis: Lietuva
 • Pagrindinės charakteristikos: Sudėtis: Cementas, smėlis, modifikuojantys priedai, polimerinis pluoštas.
  Sukibimas po 28 parų: Su betonu >0,7 N/mm² Su polistirolu >0,08 N/mm².
  Atsparumas gniuždymui: Po 28 dienų – >6 N/mm².
  Atviro džiūvimo laikas: Apie 20 min.
  Sluoksnio storis: 2-10 mm
  Išeiga: Klijuojant polistireno plokštes apie 4,0-5,0 kg/m², klijuojant mineralinę vatą – 5,0-6,0 kg/m², tinkuojant – apie 1,4 kg/m²/mm arba 8 kg/m², kai sluoksnio storis 5 5 mm
  Sandėliavimas: Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose pakuotėse mažiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.
 • Paskirtis: Weber.therm 410 – klijavimo ir armavimo mišinys, skirtas klijuoti ir armuoti mineralinę vatą ir polistireną ant keramzitbetonio, akmeninių, betoninių, keraminių bei silikatinių plytų, akytojo betono mūro, tinkų bei kitų mineralinių paviršių. Naudojamas lengvose fasadų šiltinimo sistemose, tokiose kaip weber MW F030 ir weber MW F010. Galima naudoti mineralinio pagrindo išlygininmui ir duobių užtaisymui. Naudojant ekstruzinį polistireną, paviršių būtina pašiaušti.
 • Kiekis: 25 kg.
Sustiprintas polimeriniu pluoštu, atsparus vandeniui, maža vandens įgertis, atsparus šalčiui, laidus vandens garams, puikiai sukimba, elastingas, vienalytis, naudotinas pastatų viduje ir išorėje, lengvai ir greitai užtepamas.

Prekės „Armavimo, klijavimo mišinys Weber.therm 410 25 kg.“ savybės

 • Pakuotė: 25 kg maišas.
 • Papildoma informacija: PAVIRŠIUS BEI PAGRINDO PARUOŠIMAS:
  Termoizoliacinių plokštės turi būti priklijuotos klijais weber.therm 403 arba weber.therm 405 ir sutvirtintos plastikinėmis smeigėmis. Paviršius turi būti tvirtas ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Paveiktą atmosferinio poveikio, pageltusį polistireninio putplasčio plokščių paviršių nušlifuoti.

  KLIJAVIMAS:
  Klijuojant izoliacines plokštes ant lygaus paviršiaus skiedinys lygiu sluoksniu tepamas dantyta 10x12 glaistykle. Jeigu paviršius nelygus, mineralinės vatos ir polistireno plokštės skeidinys tepamas visu perimetru palei plokštės kraštą, o viduryje uždrebiami 3-6 skiedinio gumulėliai. Prie pagrindo turi būti priklijuota ne mažiau kaip 50 % polistireno plokštės paviršiaus, o mineralinė vatos 60 %-80 %. Prieš tepant klijus ant mineralinės vatos plokščių, jų klijuojamąjį paviršių reikia nuglaistyti (gerai įtrinant) plonu sluoksniu, skiedinį tepant lygia, metaline mentele. Klijais apteptos plokštės tolygiai prispaudžiamos prie pagrindo ir pataisomos iki reikalingos geometrinės padėties.

  ARMAVIMAS:
  Armuojant skiedinys ant termoizoliacinių plokščių užtepamas dantyta mentele rankomis arba užpurškiamas mechaniniu būdu ir paskleidžiamas glaistykle. Tinklelis įspaudžiamas glaistykle į šviežio skiedinio vidurį. Armavimo skiedinio sluoksnio storis turi būti mažiausiai 3 mm, o sluoksnis ant tinklelio turi būti iki 1 mm. t.y. armavimo tinklelis turi būti maždaug 1/3 skiedinio. Negalima palikti nė vienos nenuglaistytos tinklelio dalies. Tinklelio negalima palikti, nepanardinus jo armavimo skiedinyje. Audinio juostos turi būti fiksuojamos nuo viršaus į apačią, ir nuo vidurio link kraštų. Atskirus tinklelio kraštus reikia užleisti vieną ant kito ne mažiau kaip 10 cm (18 pav.). Kiek pradžiuvus pirmam armavimo sluoksniui, tiek kad nesiveltų pirmasis, bet ne vėliau kaip per dvi dienas, reikia dar kartą perglaistyti plonu apie 2 mm armavimo skiedinio weber.therm 410 sluoksniu. Lyginama ilga, siaura glaistyklė. Viso sluoksnio storis turi būti 3-5mm.

  MIŠINIO PARUOŠIMAS IR LIEJIMAS:
  Sausasis mišinys weber.therm 410 (25 kg) supilamas į 5,25-5,75 l švarų, vėsų vandenį ir išmaišomas iki vienalytės masės. Maišyti elektriniu maišikliu. Maišoma 3-4 minutes, kol susidaro vientisa masė ir paliekama 10-15 min.brandinimui. Prieš naudojant, būtina permaišyti. Paruoštą skiedinį reikia sunaudoti per 2 val.

  ORO SĄLYGOS KLIJAVIMO METU:
  Oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +5 °C ir aukštesnė kaip +25°C. Laikas, per kurį skiedinys visiškai surišamas, esant dideliam santykiniam oro drėgnumui ir žemai temperatūrai, gali pailgėti iki kelių dienų.

  PASTABA:
  Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

  Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu.

  Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Turite klausimų susijusių su „Armavimo, klijavimo mišinys Weber.therm 410 25 kg.“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės