Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Valiklis kaminų - malka 1,1 kg Hansa

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 4779022360237
  • Prekinis ženklas: Hansa
  • Kilmės šalis: Lietuva
  • Paskirtis: Kaminų valymui.
  • Kiekis: 1 vnt.
  • Pakuotė: 1 vnt.
7 29
6 93 vnt.
"Ugnis namuose padeda sukurti šilumą ir jaukumą. Tačiau židinyje ar krosnelėje ji ne visada bus graži, o liepsna, pasiekusi kaminą, gali tapti netgi pavojinga. Degdamos medžio malkos išskiria dervą, anglį ir kreozotą, todėl pastoviai naudojamo kamino vidinės sienelės prisipildo gana dideliu šių apnašų kiekiu. Dėl to sumažėja kamino trauka, iškyla gaisro kamine tikimybė. Kaminų valiklis – tai lengvas, greitas ir nekenksmingas būdas išlaikyti kaminą švarų. Kartu tai puiki alternatyva mechaniniam valymui. Kaminų valiklį sudaro specialių kristalų mišinys, kuris degimo metu išskiria aktyviąsias medžiagas, padengiančias kamine susikaupusius kreozoto ir kitų pavojingų medžiagų plotus. Aktyviųjų medžiagų padengtos šios apnašos įkaista, išdžiūsta ir, palaipsniui netekusios drėgmės bei veikiamos kamino virpesių, nubyra. Šis pavojingų medžiagų pasišalinimas vyksta dvejopai: jų dalelės nubyra iš karto arba kartu su dūmais būna išmetamos pro kaminą kito židinio ar krosnelės naudojimo metu. Židinį ar krosnelę naudojant aktyviai šis procesas trunka keletą savaičių. Tokiu būdu ant kamino sienų nusėdusių pavojingų medžiagų kiekis žymiai sumažėja. Kartu ženkliai sumažėja ugnies įsiplieskimo kamine tikimybė, o židinys ar krosnelė vėl maloniai liepsnoja."

Prekės „Valiklis kaminų - malka 1,1 kg Hansa“ savybės

  • Papildoma informacija: "NAUDOJIMAS: Išimkite kaminų valiklį iš dėžutės, bet neišvyniokite iš popierinio maišelio. Padėkite jį į po degimo įkaitusio dar šilto prietaiso degimo kamerą. Uždekite abu jo popierinio maišelio kraštus ir palikite degti. Naudojama vidutiniškai kas 30 dienų."

Turite klausimų susijusių su „Valiklis kaminų - malka 1,1 kg Hansa“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės

Palyginti Nebelyginti Į krepšelį
-5%

Kaminų valiklis 500 g

6 39
6 07 vnt
Palyginti Nebelyginti Į krepšelį
-5%
Palyginti Nebelyginti Į krepšelį