Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Klijavimo mišinys vatai ir polistirenui Weber.therm 405 25 kg.

Gaminio savybės
 • Prekės barkodas: 4779024420632
 • Prekinis ženklas: Weber
 • Kilmės šalis: Lietuva
 • Pagrindinės charakteristikos: Sudėtis: Cementas, smėlis, polimerinės medžiagos.
  Sukibimas po 28 parų: Su betonu >0,5 N/mm² Su polistirolu >0,08 N/mm².
  Atsparumas gniuždymui: Po 28 dienų – >10 N/mm².
  Atviro džiūvimo laikas: Apie 20 min.
  Sluoksnio storis: 2-10 mm.
  Išeiga: Klijuojant polistireno plokštes apie 4,0 - 5,0 kg/m², klijuojant mineralinę vatą – 5,0 - 6,0 kg/m².
  Sandėliavimas: Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose pakuotėse mažiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.
 • Paskirtis: Weber.therm 405 - klijavimo mišinys, skirtas klijuoti mineralinę vatą ir polistireną ant mūro, betono ir pan. mineralinių paviršių. Tankius ir glotnius paviršius (pvz., ekstruzinis polistirenas) būtina pašiaušti. Naudojamas lengvose fasadų šiltinimo sistemose, tokiose kaip weber MW F030. Galima naudoti mineralinio pagrindo išlygininmui ir duobių užtaisymui.
 • Kiekis: 25 kg.
Atsparus vandeniui, atsparus šalčiui, laidus vandens garams, puikiai sukimba, elastingas, vienalytis, naudotinas pastatų viduje ir išorėje, lengvai ir greitai užtepamas, maža vandens įgertis.

Prekės „Klijavimo mišinys vatai ir polistirenui Weber.therm 405 25 kg.“ savybės

 • Pakuotė: 25 kg maišas.
 • Papildoma informacija: PAVIRŠIUS BEI PAGRINDO PARUOŠIMAS:
  Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Pagrindas gali būti sausas arba drėgnas, bet nešlapias. Seną, netvirtą, atšokusį tinką reikia pašalinti. Pagrindą, kurio didelis sugeriamumas, reikia nugruntuoti gruntu, tokiu kaip weber SAD-54 arba weber PG221 mažiausiai prieš 12 valandų iki mineralinės vatos plokščių klijavimo. Jei paviršiaus nelygumai nėra didesni kaip 20 mm, jie išlyginami, tepant vieną arba kelis klijų skiedinio weber.therm 405 sluoksnius.

  MIŠINIO PARUOŠIMAS IR LIEJIMAS:
  Sausasis mišinys weber.therm 405 (25 kg) supilamas į 5,5-6,0 l švarų, vėsų vandenį ir išmaišomas iki vienalytės masės. Maišyti elektriniu maišikliu. Maišoma 3-4 minutes, kol susidaro vientisa masė ir paliekama 10-15 min.brandinimui. Prieš naudojant, būtina permaišyti. Paruoštą skiedinį reikia sunaudoti per 2 val.

  KLIJAVIMAS:
  Klijuojant izoliacines plokštes ant lygaus paviršiaus skiedinys lygiu sluoksniu tepamas dantyta 10x12 glaistykle. Jeigu paviršius nelygus, mineralinės vatos ir polistireno plokštės skeidinys tepamas visu perimetru palei plokštės kraštą, o viduryje uždrebiami 3-6 skiedinio gumulėliai. Prie pagrindo turi būti priklijuota ne mažiau kaip 50 % polistireno plokštės paviršiaus, o mineralinė vatos 60 %-80 %. Prieš tepant klijus ant mineralinės vatos plokščių, jų klijuojamąjį paviršių reikia nuglaistyti (gerai įtrinant) plonu sluoksniu, skiedinį tepant lygia, metaline mentele. Klijais apteptos plokštės tolygiai prispaudžiamos prie pagrindo ir pataisomos iki reikalingos geometrinės padėties.

  PASTABA:

  Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

  Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu.

  Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

  ORO SĄLYGOS KLIJAVIMO METU:
  Oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +5 °C ir aukštesnė kaip +25°C. Laikas, per kurį skiedinys visiškai surišamas, esant dideliam santykiniam oro drėgnumui ir žemai temperatūrai, gali pailgėti iki kelių dienų.

Turite klausimų susijusių su „Klijavimo mišinys vatai ir polistirenui Weber.therm 405 25 kg.“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės