Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Mineralinis klijavimo ir armavimo skiedinys Caparol CT 190 25 kg.

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 5908252938070
  • Prekinis ženklas: CAPAROL
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Pagrindinės charakteristikos: Nedegus, naudojant mineralinę vatą, sunkiai degus sistemoje su termoizoliacinėmis plokštėmis iš polistireninio putplasčio, atsparus oro veiksniams, hidrofobiškas pagal DIN 18 550, labai laidus vandens garams labai patvarus, ekologiškas, optimalios granuliometrinės sudėties, mineraliniai rišikliai su plastikliais, darnus kvarcinių ir kalcitinių užpildo medžiagų bei grynai mineralinių lengvųjų priedų derinys, turi mikropluošto.
  • Paskirtis: Skirtas klijuoti termoizoliacines plokštes iš mineralinės vatos ir polistireninio putplasčio, ir stiklo audinio tinkleliu armuotiems sluoksniams dengti. Išorinių sudėtinių termoizoliacinių sistemų sudedamoji dalis.
  • Kiekis: 1 vnt.
Mineralinis klijavimo ir armavimo skiedinys. Skirtas klijuoti termoizoliacines plokštes

Prekės „Mineralinis klijavimo ir armavimo skiedinys Caparol CT 190 25 kg.“ savybės

  • Išeiga: Izoliacinėms plokštėms klijuoti: apie 4,0 kg / m². Armavimo sluoksniui: apie 4,5 kg / m², kai naudojamos polistireno putplasčio plokštės. Apie 5,0 kg / m² , kai naudojamos mineralinės fibroplokštės.
  • Pakuotė: 1 paletė - 42 maišai.
  • Papildoma informacija: Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, be trūkių, netvirtos, atsilupančios paviršiaus dalys, taip pat dulkės, purvas, tepalo, dažų likučiai ir kiti, sukibimą su pagrindu mažinantys nešvarumai, turi būti pašalinti, labai lygius paviršius būtina suraižyti, pagrindą gruntuokite vienu iš siūlomų SAKRET gruntų (gruntą pasirinkite pagal pagrindo savybes)., gipsinius ir anhidritinius paviršius gruntuoti būtina visada!

Turite klausimų susijusių su „Mineralinis klijavimo ir armavimo skiedinys Caparol CT 190 25 kg.“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės