Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Sandariklis radiatoriaus ABRO

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 790920019212
  • Prekinis ženklas: ABRO
  • Kilmės šalis: JAV
  • Paskirtis: Greitai užsandarina nutekėjimus aušinimo sistemoje
  • Kiekis: 1 vnt.
  • Pakuotė: 24 vnt
Šis, JAV firmos ABRO sandarintojas, greitai ir patikimai užsandarina visas aušinimo sistemas, taip pat pagamintas iš aliuminio. Puikiai sandarina radiatorius, vandens siurblius, cilindrų blokus, galvučių tarpines ir šildymo sistemas dirbančias su antifrizu ar tosolu. Be to, šis preparatas turi efektyvių tepimo medžiagų reikalingų vandens siurbliui bei antikorozinių priedų. Priemonė pilama į šiltą aušinimo sistemą su antifrizu ar tosolu. Po to, variklis turi dirbti apie 15-20 min. iki nutekėjimo užsandarinimo. 

Prekės „Sandariklis radiatoriaus ABRO“ savybės

  • Darbų sauga: Gali dirginti kvėpavimo takus. Sukelia smarkų akių dirginimą Gali sukelti alerginę odos reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę.Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.PATEKUS ANT ODOS: Atsargiai nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo.

Turite klausimų susijusių su „Sandariklis radiatoriaus ABRO“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės