Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

JTSAPIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Kaitlentė Electrolux EGT6345YOK

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 7332543200368
  • Prekinis ženklas: ELECTROLUX
  • Garantija: 24
  • Matmenys ( A x P x G), cm: - x 59,0 x 52,0
  • Kaitlentės tipas: dujinė
  • Įmontavimo tipas: nepriklausoma

Veiksmingesnis degiklis. Naudodami vertikalios liepsnos dujinį degiklį įvairiausius valgius paruošite kur kas kokybiškiau ir sparčiau. Maža to, jis ir atrodo puikiai.

Profesionalus būdas gaminti, naudojant minimalų energijos kiekį
Degiklis „Vertical Flame“ suteikia jums galimybę kepti, kepinti riebaluose, virti ir lėtai virinti taip pat efektyviai kaip tai daro virtuvės šefai. Jis maksimaliai sumažina šildymo nuostolius, leisdamas taupyti energiją. Profesionalūs virtuvės šefai naudoja nepaprastai efektyviai energiją naudojančius dujinius degiklius, kurie leidžia jiems paruošti viską – nuo sriubų iki riebaluose skrudintų patiekalų – naudojant minimalų energijos kiekį. Naudodami degiklį „Vertical Flame“, kuris tiesiogiai kaitina prikaistuvio dugną, galite sutaupyti iki 20 % energijos!


Valomas paviršius
Kaitlentės paviršius yra keraminio stiklo, todėl jį taip lengva valyti. Nušluostykite jį ir tiek. Visas kaitlentės paviršius yra keraminio stiklo, kurį labai lengva valyti. Tereikia nušluostyti, ir jūs vėl turite švarią kaitlentę. Lengva ir patogu.


Automatinis kaitlentės liepsnos uždegimas – galite pradėti neatidėliodami
Sumaniai suderinus kaitinimo valdymo ir uždegimo funkcijas, valdovas vienu spaudžiamu ir sukamu mygtuku, galite akimirksniu uždegti viryklę ir tuoj pat pradėti gaminti. Šios kaitlentės valdymo rankenėlės valdo ne tik temperatūrą, bet ir liepsnos uždegimą. Sumaniai suderinus abi funkcijas, „Electrolux“ leidžia pradėti gaminti tuoj pat. Paprasčiausiai pasukite mygtuką norėdami įjungti dujų tiekimą, paspauskite jį įžiebdami žiežirbą ir jūsų kulinariniai nuotykiai prasidės.


Praktiškas sprendimas dvasios ramybei atgauti
Jeigu liepsna netyčia užgęsta, šios viryklės naujoviška technologija tai aptinka ir automatiškai atjungia dujas. Siekiant padidinti saugą virtuvėje praktišku būdu, šioje dujinėje viryklėje įrengti termoelementai puikiai reguliuoja liepsną. Jeigu liepsna netyčia užgęsta, ši moderni funkcija tuoj pat automatiškai atjungia dujas. Tai sumanus būdas dvasios ramybei atgauti.


Tvirta ir stabili atrama nuolat gaminant
Šioje dujinėje viryklėje yra aukštos kokybės prikaistuvių atramos, kurios yra atsparesnės karščiui ir patvaresnės. Galite pasitikėti, kad jos išliks stiprios ir tvirtos be paliovos gaminant maistą. 

Tvirta ir stabili atrama nuolat gaminant
Kai tikrai gaminate maistą, neturite laiko gražiai elgtis su savo kaitlente! Jums reikia žinoti, kad prikaistuvių atramos bus pakankamai stiprios ir tvirtos, kad atlaikytų nuolatinį maisto gaminimą. Todėl šioje kaitlentėje atramos yra tvirtos, atsparesnės karščiui ir patvaresnės.


Ypatumai
Nepriklausoma kaitlentė "dujos ant stiklo"
2 ketaus puodų laikikliai

Plotis (mm)590
Gylis (mm)520
Nišos plotis (mm): 560
Nišos gylis (mm): 480
Spalva: Juoda

Prekės „Kaitlentė Electrolux EGT6345YOK“ savybės

  • Pagrindinė spalva: juoda

Turite klausimų susijusių su „Kaitlentė Electrolux EGT6345YOK“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės