Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

LANGAS STOGO "STANDART" GZL1050MK06 KOMPLEKTAS

Gaminio savybės
 • Prekės barkodas: 2200105006008
 • Prekinis ženklas: VELUX
 • Kilmės šalis: Danija
 • Pagrindinės charakteristikos: Medinis stogo langas is klijuotos šiaurės pušies medienos.
  Rankena viršuje.
  Integruota ventiliacijos anga.
  Dulkių ir vabzdžių filtras.
  Stiklo paketas: Ug=1,1 W/m2K;
  Langas: Uw=1,4 W/m2K. Rw=29dB;
  Laidumas orui: 3 klasė;
  Saugumo klasė 3.
  Garantija 10m.
  Sukomplektuota su VELUX tarpine vandens ir sniego nuvedimui EDW ir originaliais montavimo gaminiais: BDX 2000 ir BBX 0000.
  Pilnai sukomplektuota.
 • Aukštis: 1180 mm
 • Plotis: 780 mm
"Originalus stogo langas, valdomas viršuje pritvirtinta unikalia skersine rankena. Ši elegantiška rankena, leidžianti lengvai atidaryti ir uždaryti langą viena ranka, dar labiau patobulinta – dabar turi ir įmontuotą vėdinimą. Įleiskite į namus gryno oro net tada, kai esate išvykę ar ramiai snūduriuojate. Truktelėkite viršuje pritvirtintą unikalią skersinę rankeną, ir į patalpą pro lango viršuje esančią ventiliacijos angą galės patekti grynas, filtruotas oras netgi tada, kai langas uždarytas, o jums nereikės jaudintis dėl įsiskverbiančių dulkių ir įkyrių vabzdžių. Tik VELUX stogo langai projektuojami, įrengiant jų valdymą viršuje. Montavimo paketas banguotai stogo dangai iki 120mm, sudarytas iš tarpinės EDW 0000 ir izoliavimo komplekto BDX 2000. Skirtas montuoti pavieniam langui i banguotą stogo dangą. Į komplektą įeina tarpinė, šiltinamasis rėmas, speciali vientisa antikondensacinė plėvelė ir drenažo latakas. Sandarus lango ir stogo konstrukcijos sujungimas. Garų izoliacijos komplektas, tai speciali plėvelė, kuri apsaugo stogo konstrukciją nuo neigiamo garų (drėgmės) poveikio"

Turite klausimų susijusių su „LANGAS STOGO "STANDART" GZL1050MK06 KOMPLEKTAS“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės