Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

LANGAS STOGO "STANDART P" GLL1055MK08 KOMPLEKTAS

Gaminio savybės
 • Prekės barkodas: 2200105508007
 • Prekinis ženklas: VELUX
 • Kilmės šalis: Danija
 • Pagrindinės charakteristikos: Medinis stogo langas is klijuotos šiaurės pušies medienos.
  Rankena viršuje.
  Integruota ventiliacijos anga.
  Dulkių ir vabzdžių filtras.
  Speciali sandarumo tarpinė.
  Termo technology.
  Saugus stiklo paketas su laminuotu stiklu iš vidaus: Ug=1,1 W/m2K;
  Langas: Uw=1,3 W/m2K. Rw=32dB;
  Laidumas orui: 4 klasė;
  Saugumo klasė 3.
  Garantija 10m.
  Sukomplektuota su VELUX tarpine vandens ir sniego nuvedimui EDW ir originaliais montavimo gaminiais: BDX 2000 ir BBX 0000.
  Pilnai sukomplektuota.
 • Aukštis: 1400 mm
 • Plotis: 780 mm
Mūsų naujas šilumą taupantis iš viršaus valdomas stogo langas padės užtikrinti, kad jūsų namai būtų ne tik šilti ir jaukūs, bet ir pasižymėtų aukštu energetiniu efektyvumu. Dėl mūsų naujoviškos izoliacijos sistemos „ThermoTechnology™“ ir specialios sandarinimo tarpinės šis langas pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Langas valdomas viršuje pritvirtinta unikalia skersine rankena, todėl jis tinkamas montuoti įvairiame aukštyje, o kadangi valdymas įrengtas pačiame viršuje, langą atidaryti netrukdys net po juo pastatytas rašomasis stalas ar sofa. Naujoji pažangi izoliacijos sistema „Thermo- Technology™“ paverčia jūsų langą papildomu galingu skydu nuo žvarbaus vėjo ar šalto oro. Šis langas turi specialią tarpinę papildomam sandarumui užtikrinti, todėl jis suteikia didesnį energetinį efektyvumą, kad jūsų namai būtų jaukūs ir šilti. Šis stogo langas turi laminuotą vidinį stiklą, todėl po juo galite ramiai miegoti, dirbti ar žaisti. Jeigu į stiklą būtų stipriai smūgiuota, jis tik suskiltų, bet neiškristų, nesutrupėtų ir nepažirtų į šalis. Tai puikus pasirinkimas, jei norite jaustis saugesni ir ramesni. Montavimo paketas banguotai stogo dangai iki 120mm, sudarytas iš tarpinės EDW 0000 ir izoliavimo komplekto BDX 2000. Skirtas montuoti pavieniam langui i banguotą stogo dangą. Į komplektą įeina tarpinė, šiltinamasis rėmas, speciali vientisa antikondensacinė plėvelė ir drenažo latakas. Sandarus lango ir stogo konstrukcijos sujungimas. Garų izoliacijos komplektas, tai speciali plėvelė, kuri apsaugo stogo konstrukciją nuo neigiamo garų (drėgmės) poveikio

Turite klausimų susijusių su „LANGAS STOGO "STANDART P" GLL1055MK08 KOMPLEKTAS“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės