Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

JTSAPIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Savaime išlyginantis grindų mišinys weber.floor PLUS 25kg.

Gaminio savybės
 • Prekės barkodas: 5900350191708
 • Prekinis ženklas: Weber
 • Kilmės šalis: Lenkija
 • Pagrindinės charakteristikos: Atsparumas gniuždymui: Po 28 dienų >25 Mpa (C25).
  Atsparumas lenkimui: Po 28 dienų >5Mpa (F5).
  Tankumas: 240-260 (žiedas 68*35 mm).
  Atsparumas ugniai: A2fl-s1.
  Sluoksnio storis: 2-20 mm.
  Skiedinį sunaudoti: Per 15-20 min.
  Galima vaikščioti: Po 3-5 val.
  Padengimo greitis: Rankomis: iki 50m²/val.
  Sąnaudos: Apie 1,7 kg/m² vienam sluoksnio storio mm.
  Sandėliavimas: Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose pakuotėse mažiausiai 6 mėnesius nuo pagaminimo datos.
  Atitinka standarto reikalavimus: LST EN 998-1:2003.
 • Paskirtis: Savaime išsilyginantis, cementinis grindų mišinys skirtas užpilti rankiniu būdu. Weber.floor PLUS yra skirtas greitam grindų pagrindo įrengimui bei lyginimui, statant butus ar kitas patalpas, kur apkrovos yra nedidelės (dažniausiai tik vaikščiojama). Rekomenduojama naudoti ant betoninio ir cementinio pagrindo grindų. Tinka kaip pagrindas keraminėms ir akmens plytelėms, parketui, plokštėms, kiliminėms, PVC ir kamštinėms dangoms.
 • Kiekis: 25 kg.
Savaime išsilyginantis, vaikščioti galima jau po 3-5 valandų, skirtas užpilti rankiniu būdu, sluoksnio storis: 2-20 mm, laidus garams, naudotinas pastatų viduje, nereikalauja užtrynimo, vienalytis, lengvai ir greitai apdorojamas, labai gerai sukimba su pagrindu, liejant grindis nereikalingos priežiūros membranos, sudėtyje nėra kazeino, šlakų bei lakių pelenų, nekenksmingas aplinkai, sudėtyje turi cemento, rūšiuoto mineralinio užpildo bei techninius parametrus ir darbines savybes pagerinančių priedų. Gaminys atitinka higienos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. CT-C25-F5 pagal EN 13813

Prekės „Savaime išlyginantis grindų mišinys weber.floor PLUS 25kg.“ savybės

 • Pakuotė: 25 kg maišas.
 • Papildoma informacija: PAVIRŠIUS BEI PAGRINDO PARUOŠIMAS:
  Gali būti liejamas ant betono ar kitų lietų cementinių pagrindų. Paviršius turi būti tvirtas, švarus, riebalai ar kitos (pvz., tepalo, bitumo, dulkių, klijų, dažų ir skiedinio likučių) sukibimą mažinančios medžiagos pašalintos, dulkės kruopščiai nusiurbtos. Visi gilūs įtrūkimai ir skylės paviršiuje turi būti užtaisyti. Angos perdengime turi būti užsandarintos, kad skiedinys nenutekėtų. Didesnius pagrindo defektus reikia užtaisyti, pvz., naudojant skiedinį weber S 30.
  Pagrindas visada gruntuojamas. Geriausia gruntuoti gruntu weber.floor 4716 arba weber SAD-54 ir palikti džiūti (3-5 val.). Gruntas suformuos plėvę, sumažins vandens įgeriamumą ir pagerins sukibimą ir sumažins oro burbuliukų susiformavimą. Gruntas turi džiūti ne mažiau kaip 3–4 valandas. Detaliau žiūrėti grunto aprašymą.

  MIŠINIO PARUOŠIMAS:
  Į 4,5-5 l švaraus kambario temperatūros vandens pilama 25 kg mišinio. Weber.floor PLUS maišymui naudokite žemų apsukų elektrinį gręžtuvą su maišykle ir maišykite 2-3 minutes, kol gausite vienalytę masę. Palikite 3 minutėms ir vėl permaišykite. Ruoškite kiekį, kuris bus sunaudotas per 15-20 minučių. Nepilkite vandens daugiau, negu nurodyta instrukcijoje, kadangi tai mažina atsparumą, bei padidina skiedinio susitraukimą. Neleistinas gaminio “gerinimas” pridedant smėlio, cemento ir pan.

  MIŠINIO LIEJIMAS:
  Skiedinį weber.floor PLUS reikia lieti ant pagrindo, iš karto po sumaišymo 30-40 cm pločio juostomis. Kitas skiedinio porcijas rekomenduojama lieti kiek įmanoma greičiau, kad galėtų susijungti su anksčiau užlietomis, kol jos dar nepradėjo stingti. Naudodami plieninę mentelę, masę išlyginkite pageidaujamo storio sluoksniu. Dengiamo ploto paviršius neturi būti didesnis negu 4-5 m. Didelis plotas gali būti padalintas į darbinius plotelius, naudojant lipnią kempinės juostą ar kitomis priemonėmis. Skiedinys turi būti liejamas be tarpų, kol bus padengtas visas darbinio plotelio paviršius. Galimus nelygumus darbinių plotelių sandūros vietose reikia šlifuoti. Dirbti turėtų nemažiau kaip 3 asmenys. Medžiagai džiūnant, rekomenduojama truputį vėdinti patalpą, tačiau reikia vengti skersvėjo.
  Aplinkos ir pagrindo temperatūra darbų vykdymo metu ir per artimiausias 7 dienas turi būti + 10-25oC. Pagrindo drėgnumas neturi būti didesnis nei 95%.
  Skiedinio sukietėjimus reikia pašalinti mechaniškai, o jei netyčia ištepėte, nuplaukite vandeniu.

  GALUTINĖ DANGA:
  Tinka kaip pagrindas keraminėms ir akmens plytelėms, parketui, plokštėms, kiliminėms, PVC ir kamštinėms dangoms. Dėl mažo šarmingumo, puikiai tinka naudoti su visais klijais skirtais šių dangų klijavimui. Pagrindo weber.floor Plus nerekomenduojama eksploatuoti be aukščiau minėtų paviršiaus dangų.

  ORO SĄLYGOS DARBO METU:
  Darbo ir džiūvimo metu oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +10°C ir aukštesnė kaip +25°C.

  PASTABA:
  Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.
  Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu.
  Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Turite klausimų susijusių su „Savaime išlyginantis grindų mišinys weber.floor PLUS 25kg.“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės