Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

JTSAPIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Klijai PVA Lacrysil modifikuoti 4,5KG

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 4820102171318
  • Kilmės šalis: Ukraina
  • Paskirtis: Klijai skirti greitam ir kokybiškam medienos, kartono, gipso kartono, odos, audinių suklijavimui, tapetų ir stiklo tapetų klijavimui, o taip pat įterpiant kaip priedą į cemento bei klijų mišinius.
  • Kiekis: 1 vnt.
Savybės: ekologiškai švarūs; gatavi naudojimui; savo sudėtyje neturi užpildų ir organinių tirpiklių; permatoma klijų siūle.
Naudojimas: klijuojami paviršiai turi būti švarūs, sausi, be riebalų dėmių. Medžiagas klijuoti reikia, esant 18-22?C temperatūrai ir santykiniam 50-70% drėgnumui (padidėjęs oro drėgnumas ir žemesnė temperatūra prailgina suklijavimo procesą). Klijus tepkite plonu lygiu sluoksniu ant vieno iš suklijuojamų paviršių, po to jį sujunkite su kitu klijuojamu paviršiumi ir prispauskite. Minimalus prispaudimo laikas, esant 20?C temperatūrai, medienai siekia 10-15 minučių. Klijų likučius nuvalykite drėgnu audeklu, darbinius instrumentus išplaukite vandeniu, iškart baigę darbus. Maksimalus „atviras“ klijų laikas siekia 10-15 minučių ir priklauso nuo patalpos temperatūros bei drėgnumo.
Sudėtis: plėvelės formiklis vandens pagrindu ir modifikuoti priedai.
Klijų išeiga: 80-150 g/m2 priklausomai nuo paviršiaus būklės ir klijų užtepimo būdo.
Saugumo priemonės: klijai ugniai atsparūs, nesprogūs. Saugokite nuo vaikų! Patekus ant odos ir į akis, praplaukite dideliu kiekiu vandens.
Laikymo sąlygos ir tinkamumo vartoti laikas: laikykite ir gabenkite klijus sandariai uždarytoje pakuotėje, esant nuo +5?C iki +35?C temperatūrai. Laikykite klijus uždarose patalpose. Saugokite nuo saulės ir šalčio! Garantinis tinkamumo vartoti laikas: 12 mėnesių nuo pagaminimo datos

Turite klausimų susijusių su „Klijai PVA Lacrysil modifikuoti 4,5KG“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės