Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

JTSAPIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Hidroizoliacija universali Lacrysil 12KG

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 4820102170809
  • Kilmės šalis: Ukraina
  • Paskirtis: BALTA AKRILINĖ HIDROIZOLIACINĖ GRINDŲ MASTIKA (WaterBlock)
    Skirtas: stogo (ruloninių, smėlio cementinių, gelžbetoninių ir kt.) dangų, baseinų, vonios kambarių ir rūsių dangų hidroizoliacijai, siūlių ir plyšių užglaistymui, hidroizoliacinės membranos sudarymui, montuojant elektra šildomas grindis, tarpiniam hidroizoliaciniam sluoksniui, po to klojant keramines plyteles.
  • Kiekis: 1 vnt.
Savybės: dangos atsparumas vandeniui; patvarumas ultravioletinių spindulių poveikiui; lengvai užtepamas ant horizontalių ir vertikalių paviršių; labai elastingas - nuo 400%; danga sugeria garsą ir atspindi šilumą; ekologiškai švarus produktas.
Naudojimas: grindų mastika tepama ant sauso paviršiaus teptuku arba voleliu 2-3 sluoksniais. Maksimalus sluoksnių kiekis nėra nustatytas. Pirmam sluoksniui tepti mastiką rekomenduojama atskiesti vandeniu santykiu 2:1 ir tepti kaip gruntą, kuris užpildys smulkiausias paviršiaus poras. Kiti mastikos sluoksniai tepami, tik pilnai išdžiūvus paskutiniajam užteptam, ir tuomet mastika jau nebeskiedžiama vandeniu. Rekomenduojamas sluoksnių užtepimo metodas „kryžmai“. Sluoksnio džiūvimo laikas – 2-3 paros. Jei reikia pakeisti mastikos atspalvį, tai galima puikiai atlikti vandenyje tirpiais pigmentais. Gaunamas atspalvis tuomet bus vientisas.
Dengimo mastika temperatūra: nuo +10?C iki +30?C. Po darbo įrankius būtina iškart išplauti vandeniu.
Sudėtis: kompozitas polimerų pagrindu, užpildai ir modifikuojantys priedai.
Mastikos išeiga: 1 mm storio sluoksniui 0,7 – 1,2 kg/m2. Neleistino kontakto su vandeniu laikas po paskutinio sluoksnio padengimo – ne mažiau kaip 7 paros, esant temperatūrai +18?C - +20?C.
Saugumo priemonės: mastika ugniai atspari, nesprogi. Saugokite nuo vaikų! Patekus ant odos ir į akis, praplaukite dideliu kiekiu vandens.
Laikymo sąlygos ir tinkamumo vartoti laikas: laikykite uždarytoje prekinėje pakuotėje prie temperatūros nuo +5?C iki +35?C. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Nepalikite atidarytos pakuotės ilgą laiką. Nemaišykite su kitomis mastikomis. Skieskite tik vandeniu. Išdžiūvusi mastika į pirmykštę savo būseną nebeatvirsta. Garantinis tinkamumo vartoti laikas – 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Turite klausimų susijusių su „Hidroizoliacija universali Lacrysil 12KG“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės