Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Aukščiausios kokybės polimerinis hermetikas WeatherMaster SEALANT”(KRIŠTOLO SKAIDRUMO)

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 037083439915
  • Prekinis ženklas: TITEBOND
  • Kilmės šalis: JAV
  • Pagrindinės charakteristikos: "Su šiuo sandarikliu galima dirbti šalto ir drėgno oro sąlygomis. Jis puikiai išsispaudžia dirbant nuo -18°C ir yra atsparus UV spinduliams, prilimpa prie drėgnų ir šlapių paviršių - todėl tai idealus pasirinkimas išorės darbams. Veikiamas įvairių oro temperatūrų sandariklis susitrauks ir išsiplės kartu su paviršiais ir nebus jokių įtrukimų visa gyvenimą. Tinkamas naudoti sujungimams iki 2,54 cm pločio/gylio; Bendras paslankumas: +- 25% baltas, spalvotas ir pusiau skaidrus, +- 50% krištolo sklaidrumo; Pailgėjimas: 400% baltas ir spalvotas, 350% pusiau skaidrus, 250% krištolo sklaidrumo; Tempimo stipris: 225 psi/ 158190 kg/m2 - baltas, spalvotas ir krištolo sklaidrumo , 420 psi / 295289 kg/m2 - pusiau skaidrus; Lipnumo laikas: 20-30min. baltas, spalvotas, krištolo sklaidrumo, 15-20 min. pusiau skaidrus (prie +24°C ir 50% RH); "
  • Paskirtis: Langai, durys, dailylentės; Lietvamzdžiai, palangės ir angokraščiai; Ventiliacinės angos; Stogas; Visur kitur kur yra reikalingas ilgaamžiškas ir vandeniui atsparus sujungimas.
  • Išeiga: Produkto išeiga priklausomai nuo snapelio skylės diametro: ~ 6mm -9,5m, 9mm -4,3m,13mm –2,5
13 79
13 10 vnt.
Titebond® WeatherMaster ™ sandariklis yra aukščiausios kokybės, vieno komponento, pažangiausio polimero produktas. Jis yra specialiai sukūrtas tam, kad aplenktu visas kitas sandariklių technologijas, įskaitant tirpiklinių, silikono, tripolimero ir uretano (poliuretano). Šis produktas užtikrina geriausią įmanomą pranašumą sąndarinant langus, duris, dailylentes, ventiliacines angas, stogus ir daugelį kitų. Be pastovaus lanstumo hermetikas garantuoja neprilygstamą sukibimą su mediena, mūru, PVC, pluoštu armuotomis cemento plokštėmis, dailylentėmis ir kitomis dažniausiai naudojamomis statybinėmis medžiagomis. Titebond® WeatherMaster ™ sandariklis puikiai prilimpa prie drėgnų paviršių. Garantuoja ilgalaikę apsaugą nuo vandens, vėjo, dulkių ir purvo.

Prekės „Aukščiausios kokybės polimerinis hermetikas WeatherMaster SEALANT”(KRIŠTOLO SKAIDRUMO)“ savybės

  • Papildoma informacija: "Pilnas sutvirtėjimas: iki 24val. (priklausomai nuo paviršiaus temperatūros ir santykinės oro drėgmės). Darbinė temperatūra: nuo -18C; Eksploatavimo temperatūra: spalvotas nuo -59?C iki +149?C, pusiau skaidrus nuo -40?C iki +204?C, krištolo sklaidrumo nuo -59?C iki +121?C."

Turite klausimų susijusių su „Aukščiausios kokybės polimerinis hermetikas WeatherMaster SEALANT”(KRIŠTOLO SKAIDRUMO)“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės

-5%
Palyginti Nebelyginti Į krepšelį