Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Aukščiausios kokybės elastometrinis klijuojantis hermetikas Titebond WeatherMaster ULTIMATE MP (baltas)

Gaminio savybės
  • Prekės barkodas: 037083710014
  • Prekinis ženklas: TITEBOND
  • Kilmės šalis: JAV
  • Pagrindinės charakteristikos: "Hermetiką galima naudoti šalto oro sąlygomis (iki -18°C) - todėl tai idealus pasirinkimas išorės darbams. Veikiamas įvairių oro temperatūrų hermetikas susitrauks ir išsiplės kartu su paviršiais ir nebus jokių įtrūkimų. Šį hermetiką galite naudoti kaip klijus. Jis puikiai suklijuos dvi neakytas medžiagas (pvz.: metalas/metalas, plastikas/stiklas ir pan.). Tempimo stipris: 275-300 psi/ 193344,00 kg/m2 - 210920,00 kg/m2 Lipnumo laikas: 45min. (prie +24°C ir 50% RH); "
  • Paskirtis: "Metaliniai stogai; Metalinės dailylentės; Kiti stogo sandarinimo darbai; Cinkuotos skardos latakai ir lietvamzdžiai; Palangės ir angokraščiai; Visur kur yra reikalingas ilgaamžiškas ir vandeniui atsparus sujungimas; Paviršiai: Metalas, Aliuminis, Cinkuotas plienas, Varis, Mūras, Stiklas, Plastikas (61111 pusiau skaidrus hermetikas netinka skaidriam plastikui), Mediena,Daugelis kitų išorinių paviršių."
  • Išeiga: Produkto išeiga priklausomai nuo snapelio skylės diametro: ~ 6mm -9,5m, 9mm -4,3m,13mm –2,5
Titebond® WeatherMaster ™ ULTIMATE MP yra aukščiausios kokybės, vieno komponento, pažangių polimerų hermetikas. Jis yra specialiai sukūrtas tam, kad aplenktu visas kitas hermetikų technologijas, įskaitant LOJ tirpiklio, silikono, tripolimero ir uretano (poliuretano). Hermetikas nenugalimai prilimpa prie aliuminio, dažyto metalo, plastiko, betono, medžio, mūro, vinilo, stiklo, plieno ir visų kitų labiausiai paplitusių statybinių medžiagų, pavyzdžiui, sieninių plokščių, dailylenčių ir padengto įvairiomis dangomis lakštinio metalo plokščių. Titebond® WeatherMaster ULTIMATE MP hermetikas gerai prilimpa prie drėgnų paviršių ir garantuoja puikią apsaugą nuo vandens, vėjo, dulkių ir purvo.

Prekės „Aukščiausios kokybės elastometrinis klijuojantis hermetikas Titebond WeatherMaster ULTIMATE MP (baltas)“ savybės

  • Papildoma informacija: Pilnas sutvirtėjimas: iki 24val. (priklausomai nuo paviršiaus temperatūros ir santykinės oro drėgmės). Darbinė temperatūra: nuo -18C; Eksploatavimo temperatūra: spalvotas nuo -59C iki +149C, pusiau skaidrus nuo -40C iki +176C; Darbo laikas: 10-15 min. dirbant su 6mm snapelio skylute.

Turite klausimų susijusių su „Aukščiausios kokybės elastometrinis klijuojantis hermetikas Titebond WeatherMaster ULTIMATE MP (baltas)“?

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į Jūsų klausimus.

 
 
 
 

Informuoti kai ši prekė atpigs

Įveskite el. paštą ir mes informuosime kai ši prekė atpigs

Siūlyk savo kainą

Panašios prekės