Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su jsm.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.   

covid19APIE JUPOJA

informacija darbo dienomis 8.00 -17.00

Patarimai

Kaip paruošti pagrindą bei kloti trinkelių dangą?

Prieš klojimą reikia pasirūpinti kraštų apribojimu, tam kad trinkelės negalėtų išsilenkti į šonus ir kad vėliau būtų galima gauti trinkelių eilės atskaitinę plokštumą. Pirmiausia nukasami nepatvarūs žemės sluoksniai (pvz., molis, dirvožemis) tiek, kol pasiekiamas tvirtas pagrindas. Ši sankasa, kuri turi būti mažiausiai 30-35 cm po vėliau pakloto grindinio viršumi, yra sutankinama tinkamu vibratoriumi ir užpilama mažiausiai 25 cm storio laikančiuoju, arba filtruojančiuoju sluoksniu. Tam labiausiai tinka neužšąlanti, pagal granules suskirstyta medžiaga, tokia kaip žvyras arba skalda (granulės dydis: 0/32 arba 0/45). Laikantysis sluoksnis taip pat yra sutankinamas vibratoriumi. Sankasa ir laikantysis sluoksnis turi būti parengti su mažiausiai 2 - 2.5 % nuolydžiu, kad vėliau galėtų nutekėti lietaus vanduo. Privažiavimų ir terasų atveju nuolydis turi eiti nuo namo arba iki drenažo.

Kaip prižiūrėti grindinį paklotą?

Grindinio plotus per pirmuosius tris mėnesius po klojimo reikia valyti tik rankomis. Tik po to galima naudoti šluojamąsias mašinas. Šluojamąsias mašinas su siurbiamuoju poveikiu reikia naudoti ne anksčiau kaip po metų, kad nebūtų išsiurbtos dar neįsitvirtinusios siūlės.

Kokie betoninių grindinio trinkelių privalumai, ypatybės, priežiūra?

Šiuolaikine modernia technologine įranga pagamintos betoninių aplinkos tvarkymo elementų dangos leidžia prailginti padengtų plotų naudojimo laiką, užtikrina jų ilgaamžiškumą, universalumą, estetinį vaizdą. Dėl didelio stiprio ir ilgaamžiškumo betoninių trinkelių naudojimo sritis gana plati. Jas galima naudoti ne tik aplinkai sutvarkyti, bet ir transporto stovėjimo aikštelių, terminalų, uostų krantinių dangoms. Grindinio trinkelės tinka bet kokiems plotams dengti, jos patogios transportuoti, tikslių matmenų, įvairaus storio.

Kalkių dėmės ant trinkelių paviršių. Ar jos išnyks?

Vis daugiau trinkelių ir kitų aplinkos tvarkymo elementų pirkėjų kreipiasi į gamintojus dėl jų kiemuose ant trinkelių dangos atsirandančių baltų dėmių kilmės. Žmonės baiminasi ar tai nenutiko gamybos procese, ar jos tikrai išnyks ir pan. Galime tvirtai pasakyti, jog betono fizinėms ir cheminėms savybėms, tai tikrai įtakos neturi. Pagrindinė priežastis baltosioms dėmėms atsirasti yra..

Kuo gruntuoti sienas ir lubas, kad sumažėtų apdailos dažų išeiga, tačiau kokybė išliktų gera?

Gruntiniai dažai tinka paviršiams, vietomis glaistytiems paruoštu naudoti glaistu arba glaistu iš sauso mišinio su cementu (pavyzdžiui, gipskartonio plokštėms). Šiais dažais galima gruntuoti lubas bei sienas sausoje ir drėgnoje patalpoje. Jei glaistas pagamintas tik iš sauso polimerinio mišinio, dažai nepakankamai gerai sukibs su pagrindu, nes nušlifuotas paviršius bus pernelyg dulkėtas..

Kokių esama dekoratyvaus dažymo galimybių?

Dažant galima suformuoti įvairių atspalvių bei struktūrų paviršių. Daugeliu atvejų naudojamasi specialiais darbo įrankiais. Struktūriniai milteliai. Priemonė maišoma su vidaus ar išorės dažais ir voleliu tepama ant paviršiaus. Išdžiūvęs paviršius atrodo natūraliai šiurkštus, panašus į tinkuotą.

Kuo dažyti židinį, krosnį, šildomą sieną?

Dažų pasirinkimas priklauso nuo paviršiaus tipo. Paviršius gali būti tinkuotas, iš glotnių arba šiurkščių silikatinių plytų, raudonų plytų, glazūruotų arba neglazūruotų koklių, metalo. Visi vandeniu skiedžiami lateksiniai dažai ir lakai yra atsparūs. Temperatūra gali siekti..

Kokius dažus naudoti dažant plytų sieną?

Renkantis dažus reikia atsižvelgti į tai, koks paviršius bus dažomas: išorinis ar vidinis. Plytų sienoms dažyti patalpoje tinka visi vidaus darbams skirti dažai. Jei plytų sieną dažysite vandeniu skiedžiamais dažais, patariame prieš tai nugruntuoti paviršių praskiestais gruntiniais..

Kodėl durys rasoja?

Kai tarp lauko ir vidaus temperatūrų yra didelis skirtumas, durys iš vidinės pusės gali rasoti. Pagrindinės to priežastys yra blogas vėdinimas ir nepakankamas šildymas. Kai patalpos yra blogai vėdinamos, padidėja oro drėgmė. Kai jos blogai šildomos- oras nebeišlaiko..

Kaip tvirtinami karnizai?

Karnizų ir tvirtinimo būdų parinkimas priklauso tiek ir nuo estetinio vaizdo, tiek ir nuo patalpos konstrukcijos savybių. Jei pertvaros iš gipso kartono, jos jau neišlaikys strypo su sunkia portjera. Tenka rinktis arba įtempiamą karnizą ir lengvutes užuolaidas, arba tvirtinti karnizą prie lubų. Dar vienas, nestandartinio sprendimo reikalaujantis atvejis..

Nulinės srovės relės

Nulinės srovės relės ( nutekinimo ). Šių relių esmė ta, kad jos palygina sroves tekančias per fazinį ir nulinį laidą. Jei srovės nesutampa, vadinasi kažkur vyksta srovės nutekėjimas. Paprastai nustatoma, kad jei srovės ..

Kas yra įnulinimas?

Tai vadinamas „ground loop" efektas - paprasčiausiai nulinis laidas turį kažkokią varžą ir atitinkamai, kai per jį teka srovė, vyksta įtampos kritimas ir elektros lizde nulis pasidaro nebe nulis. O per įžeminimo laidą, normaliomis sąlygomis, neturi tekėti srovė. Netgi saugiklių spintose, kurios nutolusios nuo pagrindinio įvado, nulio ir įžeminimo laidai jungiami į..

Kas yra įžeminimas?

Daugelis elektros prietaisų turi metalines detales, kurias gali paliesti vartotojas. Veikiant tokiems prietaisams ant metalinių detalių, dėl gedimų, schemos ir konstrukcijos ypatumų, blogos izoliacijos gali atsirasti gyvybiškai pavojingi įtampos potencialai. Kai kada tokie nuotėkiai būna nepavojingi ir niekam netrukdo. Daugelis tikriausiai pastebėjo, kad...

Kokie klojimo būdai?

Trijų sluoksnių parketlentes galima klijuoti dviem budais: 1. Klijavimas per sujungimą. 2. Klijavimas prie pagrindo. Klijuojant per sujungimą, parketlentės klojamos plaukiojančiu būdu (ant pakloto). Tokiu atveju naudojame PVA pagrindo..

Kuom skiriasi parketas nuo parketlenčių?

Kokybiškos, bet nepatvarios Labiausiai paplitusios – ąžuolinės parketlentės. Ši medžiaga tvirta, gelsvą atspalvį ganėtinai lengva pritaikyti prie interjero. Mėgstamos ir padarytos iš uosio, tačiau šis medis labai margas. Parketlenčių nereikėtų įkurdinti tokioje vietoje, kur žmonės intensyviai vaikščios, pavyzdžiui, biuruose ar kavinėse. Medis, kuris parketlentėse yra apsaugotas tik lako sluoksniu, ganėtinai lengvai raižosi, tad jam tikrai pakenks dažnai atnešamas purvas ir smėlis. Dažniausiai parketlentes renkasi tie, kurie jas planuoja..

Ar laminuota grindų danga atspari drėgmei?

Dabartinių laminuotų grindų paviršiai yra labai tvirti ir atsparūs drėgmei (žinoma, vis vien negalima aklai pirkti, reikia atsižvelgti į laminato kilmę paviršiaus struktūrą), tad vienintelė terpė drėgmei skverbtis lieka užraktai. Norint apsaugoti užraktus reikia rinktis laminatą, kurio

Laminuotų grindų ir pakloto storio pasirinkimas

Pagrindiniai kriterijai laminuotoms grindims rinktis: -nuo lentelės storio nepriklauso jos paviršiaus nusidėvėjimo klasė; -lentelės storis parodo ne pačios lentelės, o jos užraktų tvirtumą; -užrakto apkrova priklauso nuo pagrindo lygumo ir kietumo; -renkantis laminatą namų dėjimui(miegamajam ir pan.) daugiausia reikia atsižvelgti ne į lentelės storį, o į paklotą;

ROCLITE BLOKELIAI – ŠILČIAUSIOS SIENOS

Tvirtos, šiltos, ekologiškos ir ilgaamžės sienos. Tokį rezultatą pasieksite statybose naudodami Estijos gaminamus naujos kartos ROCLITE akytojo betono blokelius. Šie pagal matmenis, svorį ir turimas savybes yra puikiai pritaikyti individualiai statybai.