
Rugsėjo 10d. Jupojoje vyko produktų pristatymo renginys „Baumit – kartu statome ateitį“, sulaukęs ne tik lojalių klientų, bet taip pat ir smalsių statybų ar naujakurių entuziastų. Nuo pat ryto Baumit palapinė buvo pilna šurmulio: žmonės ne tik domėjosi, bet ir patys galėjo išbandyti pristatomą produkciją. Buvo parodyta kaip nauji produktai gali net tik palengvinti darbus, bet ir suteikti patikimą ir ilgalaikį rezultatą.
Renginio metu buvo atlieptas kiekvieno žmogaus individualus poreikis ir skirtas išskirtinis dėmesys kiekvienam. Dalindamiesi savo patirtimi Baumit atstovai padėjo išsirinkti tinkamiausią sprendimą kiekvienam atvykusiam.

Renginio metu kiekvienas produktas rado savo auditoriją. Ypatingo lankytojų susidomėjimo sulaukė šie Baumit pristatomi produktai:
- GalaFix – betonas, kuriam nereikia nei maišyklės, nei elektros. Daugelis lankytojų negalėjo patikėti, kaip patogu ir greita jį paruošti.
- MosaikTop – kietas kaip akmuo tinkas, puikiai tinkantis cokolio zonai.
- CreativTop – modeliuojamas dekoratyvinis tinkas, leidžiantis kūrybiškai realizuoti savo dizaino idėjas.
- CrystalTop – naujas mineralinis kristalas kibire, kuris sulaukė daug klausimų apie pritaikymą ir ilgaamžiškumą.
Visi renginio dalyviai išėjo su gera nuotaika, naujomis žiniomis ir įkvėpimu ateities projektams. Baumit dar kartą įrodė, kad yra ne tik patikimas statybinių medžiagų gamintojas, bet ir tikras partneris, padedantis augti kartu su savo klientais.
